Po ochutnání našeho nápoje ze 100% šťávy z Arónie a bylinného sirupu každý prohlásil, že je prostě božský. Přirozeně trpká chuť arónie se jako nevěsta ve fialových šatech snoubí hned z několika ženichy pěti různých bylin. Jakmile nápoj vejde do Vašich úst, rozleje se v něm božská chuť ovocné šťávy, jednotlivá chuť bylin není cítit. Ale když porovnáte chuť samotné šťávy arónie a našeho božského nápoje, ucítíte výrazný rozdíl. Štáva z přírodní arónie je sama dosti trpká, ale po přidání malého podílu byliného sirupu (cca 18%) tu máme božsky lahodný nápoj, kde stále cítíte chuť poctivé a léčivé arónie. Letošní arónie je sladká.

Složení na 100g: 75g čiré šťávy z Arónie (antioxidant) a 25g bylinný sirup, který byl vyroben tradičním způsobem z vodného extraktu směsi bylin: jitrocel, mateřídouška, anýz, tymián, lékořice, které mají příznivý vliv na: imunitní systém, antioxidant, normální funkce dýchacího systému (jitrocel); antibakteriální aktivita (tymián); normální metabolismus (hubnutí – lékořice); mikrobiální rovnováha a mikroflóra, normální funkce střevního traktu (jitrocel); kojení (anýz) (obsah cukru v bylinném sirupu 60g na 100g, bylinný extrakt, extrakt z čerstvých citrónů, kyselost: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný).

Baleno nově ve skleněné láhvi 500 ml s ozdobným andělem. Nová cena je v poměru na 100 ml výhodnější než u původního menšího balení. Nápoj je možno rovnou pít nebo lehce doředit vodou.

Doporučená denní dávka je 1 dl šťávy. Při požití většího množství (1 litr) může mít mírně projímavé účinky.

Arónie, neboli černý jeřáb v Evropě roste nezávisle na otázce režimů po mnoho let. Arónie je silný antioxidant.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Božský nápoj - 500 ml


Podobné výrobky

Arónie sirup - 500 ml

Arónie sirup - 500 ml

Výrobek se skládá pouze ze šťávy z Arónie (temnoplodec) nebo vlastnoručně trhaného (plody kupovány v..